НОВИНИ

Лісгоспи вже продали більше 100 тисяч новорічних ялинок

14.12.2018 10:58
 • Найактивніше деревця купують у Волинській, Полтавській та Житомирській областях.Лісгоспи Державного агентства лісових ресурсів України станом на 13 грудня вже продали 110 876 новорічних ялинок, повідомило Держлісагентство на своєму сайті.

  У трійці лідерів за кількістю продажів – Волинське облуправління лісового та мисливського господарства (28 тис. дерев), Полтавське – 13,5 тис. та Житомирське – 12,6 тис.

  Держлісагентство повідомило, що лісгоспи заготовляють хвойні новорічні дерева на спеціальних плантаціях або під час проведення рубок формування або оздоровлення лісів. «Такі заходи не завдають шкоди лісу. Також низка лісгоспів вирощують ялинки в горщиках», – вказало агентство.

  При цьому відомство закликало купувати лише дерева, спеціально марковані самоклеючими етикетками або пластмасовими бирками-стяжками, на яких є спеціальні номери, що дозволяють перевірити, чи легально було зрубано дерево. Для перевірки номер на бирці або етикетці потрібно вбити в спеціальну базу даних, що міститься на сайті держпідприємства «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр», сайті yalynka.info або через додаток до мобільного телефону.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: