НОВИНИ

Україна вперше експортувала яблука до Сенегалу, Камеруну та Індонезії

14.12.2018 09:58
 • Місцеві садівники активно розширюють географію експорту свіжого десертного яблука, за Проектом з розвитку експорту аграрної продукції з України. Про це повідомляє east-fruit.com.

  Буквально за останній місяць в числі країн, які закуповують яблука з України, вперше з’явилися такі порівняно екзотичні країни Субсахарської Африки як Сенегал і Камерун. У цих країнах ціни на яблуко дуже високі, проте яблуко стає досить модним екзотичним фруктом, яке можуть собі дозволити порівняно багаті люди.

  Тому вимоги до якості яблука також високі. При цьому поставки яблука в ці країни з України є досить конкурентними за ціною і за якістю.

  Також провідні українські садівники відправили пробний контейнер яблук в Індонезію, яка є однією з найбільш перспективних країн для поставок цого продукту і одним з найбільш швидкозростаючим імпортером яблук в світі.

  Ця поставка є показовою, оскільки для її здійснення індонезійським імпортерам необхідно було запитувати спеціальну квоту. У найближчі дні контейнер буде отримано імпортером, і, в разі відсутності претензій до якості, Асоціація імпортерів фруктів Індонезії запросить для України велику квоту на імпорт яблука.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: