НОВИНИ

Україна з Нового року може залишитись без риби з Азовського моря

13.12.2018 13:46
 • Українські рибалки з наступного року не зможуть здійснювати діяльність в Азовському морі без Протоколу українсько-російської комісії з питань рибальства щодо розподілу квот на вилов риби на 2019 рік. Про це у відповідь на запит Укрінформу повідомляє Державне агентство рибного господарства України.

  “Відсутність Протоколу (українсько-російської комісії з питань рибальства в Азовському морі – ред.) позбавить українських рибалок можливості видобувати водні біоресурси у законодавчому полі”, – йдеться у документі.

  Зазначається, що поточна ситуація в Азовському морі може призвести до непередбачуваних наслідків, у тому числі, посилення тиску на українських рибалок, втрати акваторії активного промислу і як наслідок падіння загального вилову водних біоресурсів.

  У Держрибагентстві запевняють, що в межах компетенції вживають усіх необхідних заходів для захисту українських рибалок. Відомство проводить консультації з центральними органами виконавчої влади з метою створення правових умов для здійснення промислової діяльності в басейні Азовського моря у 2019 році.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: