НОВИНИ

Стало відомо, який овоч став лідером за цінами у грудні

12.12.2018 12:57
 • Буряк став рекордсменом за темпами подорожчання в першій половині грудня 2018 року. Тільки за перші два тижні зими, ціни на буряк підскочили на третину і, фактично, встановили абсолютний рекорд для даного періоду сезону, сьогодні на гуртових ринках країни буряк пропонується по 9-11 грн/кг ( 0,29-0,32 EUR/кг). Про це повідомляє Іnfo.shuvar.com.

  Рік тому буряк коштував в 2,5 рази дешевше, в попередньому сезоні хвиля подорожчання розпочалась лише у січні і тривала аж до середини квітня, поки на ринок не почав заходити імпортний буряк із сусідньої Польщі. В цьому сезоні Україна вже робила спробу імпортувати буряк, коли ціни на нього досягли 7-8 грн/кг (0,22-0,25 EUR/кг).

  Фахівці «Інфо-Шувар» не виклюючають, що за умов подальшого зростання ціни на українському ринку може зявитись пропозиція буряку з Білорусії та Польщі.

  Як повідомили в інформаційному центрі , сьогодні в сусудніх країнах ціни на буряк теж зростають, але там буряк коштує в 1,5-2 рази дешевше, ніж на ринку України і це чудова можливість для імпортерів. Так, в сусдній Польщі буряк пропонується в середньому по 0,12-0,15 EUR/кг, а в Білорусі по 0,15-0,17 EUR/кг.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: