НОВИНИ

Помело, манго, папайя: скільки коштують екзотика в Україні

11.12.2018 09:28
 • В Україні в останні роки з’явився великий вибір екзотичних фруктів, однак їх ціни не завжди прийнятні для покупців. Зі збільшенням пропозиції на ринку ціни на такі фрукти стають менш “колючими”, що дозволяє українцям пізнати найрізноманітніші смаки, пишуть Українські Новини.

  Авокадо

  Хоч авокадо на українському ринку вже не є новинкою, знижуватися ціни на нього стали лише  наприкінці 2018 року. Так, станом на 9 грудня, середня вартість авокадо у великих гіпермаркетах країни коливається від 19 до 23,5 грн/шт.

  Помело

  Помело за своєю популярністю в Україні вже наближається до традиційних мандарин. Практично з самого початку зимового сезону помело з’явився в гіпермаркетах України за досить доступними цінами і негативної динаміки в ціні поки не спостерігається. Так, кілограм помело пропонується за середньою ціною 34-39 грн.

  Кумкват

  Кумкват поки що є менш популярним і доступним, ніж помело і авокадо. Ціна на кумкват в гіпермаркетах країни в середньому становить 330-345 грн/кг.

  Карамболь

  Жовто-зелений зірчастий фрукт карамболь продається в гіпермаркетах поштучно. За фрукт просять в середньому 40-45 грн/шт.

  Мангостан

  За один кілограм солодкого екзотичного фрукта доведеться викласти не менше 620 грн, а в середньому – 640, у залежності від якості плодів. У деяких гіпермаркетах мангостан продається поштучно, ціна стартує від 60 грн/шт.

  Пітахайя (Драконий фрукт)

  Відшукати пітахайю в Україні не так вже й просто, оскільки фрукт тільки частково освоїв український ринок. У гіпермаркетах пітахайя продається за середньою ціною 125-150 грн/шт.

  Манго

  Манго, який полюбився майже всім українцям не є дефіцитним товаром в Україні. Його вартість у середньому становить 30-34 грн за штуку (дрібний калібр). Манго великого калібру можна придбати за 60-64 грн/шт.

  Хурма

  Хурма Шарон у гіпермаркетах пропонується в середньому по 43-47 грн/кг.

  Папайя

  Не менш популярний в Україні фрукт папайя продається поштучно. Ціна на нього становить близько 100 грн за штуку.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: