ГОЛОВНЕ

У Києві розглянуть справу про звільнення судді, що покривав рейдерство проти фермерів

10.12.2018 12:10
 • Вища рада правосуддя України відклала на 22 грудня розгляд подання фермерського господарства (ФГ) «Дар» про звільнення судді Бабушкінського районного суду Дніпра Андрія Леонова. Про це Agronews повідомив голова Асоціації фермерів і приватних землевласників Дніпропетровської області Анатолій Гайворонський.

  Розгляд подання був запланований на понеділок, однак засідання не відбулося через те, що не з’явився фігурант провадження – суддя Леонов.

  Фермери Дніпропетровщини за підтримки АФЗУ області добиваються звільнення судді Леонова за дисциплінарні порушення, допущені ним при розгляді кримінального провадження про рейдерське захоплення ФГ «Дар».

  За словами Гайворонського, «суддя Леонов працював на рейдерів, він все перевернув догори ногами – зробив рейдерів у цій справі потерпілими, а потерпілих взагалі вивів із судового процесу», – повідомив Гайворонський.

  Він додав, що на сьогоднішній день розгляд даної кримінальної справи продовжує вже інший суддя,бо суддя Леонов раніше був відсторонений від процесу, через те що «попався на хабарі».

  Однак, із суду він не був звільнений.

  «Навіть після відкриття кримінальної справи проти нього він до сих пір виносить судові рішення і вирішує долі людей», – додав Гайворонський.

  Детальніше про спробу рейдерського захоплення ФГ «Дар» ви можете почитати тут.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: