НОВИНИ

Наступний рік може бути катастрофічно неврожайним

09.12.2018 11:26
 • Майбутній, 2019 рік, може бути катастрофічно не врожайним. Причина – затяжна зима з постійними температурними “гойдалками”, цитує слова народного синоптика Леоніда Горбаня Gazeta.ua.

  “Краще б я помилився, але за розрахунками будуть сильні морози і постійні відлиги. Це смерть для озимих культур. По-друге, зима буде затяжною. Вона плавно з морозами перейде в березень. А в квітні різко потеплішає і почнуть дути сильні вітри, які будуть видувати вологу з ґрунту. буде мало опадів і різко настане спека”, – говорить Леонід Горбань.

  Така погода буде і в травні і до середини червня. “Дощів буде дуже мало. З травня по червень більше 25 днів не буде опадів. А урожай формується першими 35 днями після сходів. Значить, на ярі культури врожаю не буде. Його вважатимуть вище середньої.

  Постраждають всі регіони. Більше Вінницька, Черкаська, Дніпропетровська, Запорізька, Миколаївська Херсонська області. Особливо на півдні, де урожай невеликий, але якісне зерно. З нього печуть смачний хліб”, – додає Горбань.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: