НОВИНИ

Імпорт свинини в листопаді найнижчий від червня 2018 року

07.12.2018 13:27
 • У листопаді обсяги імпорту свіжої, охолодженої та мороженої свинини до України скоротилися. За останній місяць осені завезли 2,95 тис. т свинини, що на 20% менше ніж у жовтні. Про це повідомляє аналітичний відділ Асоціації «Свинарі України» з посиланням на дані ДФСУ.

  «Обсяги імпорту свинини у листопаді 2018 року співставні з сукупним надходженням цієї продукції за весь 2016 рік та складають більші ніж половину минулорічного імпорту. Згадані об’єми — найменші обсяги надходження імпортного м’яса свиней з червня», — коментують в аналітичному відділі АСУ.

  За словами аналітиків АСУ, послаблення імпортної активності спостерігалося на тлі тривалого просідання закупівельних цін на живець свиней забійних кондицій. Зокрема, упродовж усього листопада середня ціна на свинину живою вагою була нижчою за рівень, достатній для «входу» свинини з-за кордону, зокрема, охолоджених свинячих півтуш.

  За січень-листопад 2018-го вітчизняні імпортери завезли 26,4 тис. т свинини сукупною вартістю 48,12 млн дол. США. Тож на думку експертів, до кінця року цей показник може впритул наблизитись до обсягів імпорту м’яса свиней у 2014 році, коли до України надійшло майже 31 тис. т м’яса свиней.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: