НОВИНИ

Стало відомо, які перспективи для АПК України відкриває угода про ЗСТ з Ізраїлем

06.12.2018 11:29
 • Підписання угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) з Ізраїлем відкриє непогані перспективи для експорту української агропромислової продукції до цієї країни. Про це повідомила прес-служба Українського клубу аграрного бізнесу (УКАБ). 

  Раніше Кабмін України схвалив підписання угоди про зону вільної торгівлі з Ізраїлем, вона має бути підписана найближчим часом. Про це повідомляє Український агробізнесовий клуб.

  «Урядом схвалено розпорядження Кабінету Міністрів України про підписання угоди про Зону вільної торгівлі з Ізраїлем. Положення угоди забезпечують поглиблення економічного співробітництва, зокрема лібералізацію та спрощення правил торгівлі промисловими, сільськогосподарськими товарами», – йдеться в повідомленні прес-служби УКАБ.

  Повідомляється, що частка Ізраїлю в загальній торгівлі агропродовольчою продукцією з України становить лише 2%, а реалізується з України наразі здебільшого сировинна продукція (зернові, соняшникова макуха і олія). «Проте серед перспективних напрямків для нарощення експорту варто назвати: м’ясо ВРХ і живу худобу, кондитерські вироби (шоколад, печиво, вироби з тіста) та горіхи», – прокоментувала Даша Гриценко, аналітик зовнішньої торгівлі агропродовольчою продукцією УКАБ.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: