НОВИНИ

Херсонська консервація підкорила Канаду

06.12.2018 10:14
  • Знамениті херсонські помідори відтепер радують жителів далекої Канади – приватна фірма з села Станіслав Білозерського району налагодила експорт маринованих овочів в північну провінцію Саскачеван, де проживає велика община етнічних українців. Вони гідно оцінили томати, і з гордістю демонструють знімки «рідних помідорів» на своїх сторінках в соцмережах, пише golos.ua
    Як зазначив Анатолій Пак, директор фірми, в Станіславі випускають не тільки томати, а й інші консервовані овочі за традиційними рецептами – огірки, квасолю, лечо. Але саме стиглі червонобокі помідори користуються особливим попитом. За сезон їх заготовили близько 40 000 трилітрових банок, і практично все розпродали, – не тільки жителям Саскачевану, а й киянам, харків’янам і мешканцям інших великих міст.
    Можна було заготовити навіть більше, каже Анатолій Пак, однак в нинішньому сезоні не все так просто склалося з сировиною. На Белозерщіне якісних томатів стали вирощувати менше, тому частково їх доводиться докуповувати на лівому березі Дніпра – в Каховському та Олешківському районах Херсонської області.

    Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
    Поширити: