НОВИНИ

Поступки “жовтим жилетам” розлютили французьких фермерів

05.12.2018 17:17
 • Уряд Франції заявило, що призупинить до початку наступного року зростання мінімальної ціни на продовольчі продукти після чого найбільші організації фермерів закликали вийти на протест на наступному тижні. Про це повідомляє Liberation.
  Міністр сільського господарства Дідьє Гійом звинуватив у відстроченні масові протести, які тривають з 17 листопада. Він пообіцяв, що рішення про зростання ціни будуть реалізовані в січні або лютому – до закінчення щорічних цінових переговорів з супермаркетами, які почалися минулого місяця.

  Фермери довгий час скаржилися на цінову війну між роздрібними торговцями, яка принесла користь споживачам, але завдала шкоди виробникам. Найвпливовіший фермерський союз FNSEA стверджує, що підвищення мінімальних цін на продовольство допоможуть фермерським господарствам боротися з низькими доходами.

  Він попередив, що фермери будуть розглядати затримку прийняття заходів як “катастрофічний сигнал”. Президент FNSEA Крістіан Ламберт заявив, що на наступному тижні фермери вийдуть на вулиці, щоб попросити уряд “виконати свої обіцянки” і припинити оподаткування фермерів надмірними податками.

  Уряд має намір підвищити мінімальний поріг цін на продовольчі товари на 10 відсотків і обмежити знижки з метою збалансувати торгові відносини для фінансової вигоди фермерів.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: