НОВИНИ

Вадим Івченко: Мораторій на продаж землі потрібно продовжувати

05.12.2018 10:58
 • Країна, в якій панує тотальна бідність, рейдерство та беззаконня, не має іншого вибору, окрім як продовжити мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення. Про це заявив народний депутат фракції “Батьківщина” Вадим Івченко на спільному із фермерами брифінгу в парламенті.

  “Аграрії принесли під Верховну Раду ціп. Вони кажуть, що за нинішньої аграрної політики скоро їм нічого іншого не залишиться, як використовувати його замість комбайна. Сьогодні невеличкі фермери обділені державною підтримкою. Запевнення влади, що на розвиток фермерського руху спрямовано рекордні кошти, – це наразі лише обіцянки”, – наголошує він.

  За словами Вадима Івченка, нині аграрії не мають коштів на пальне, мінеральні добрива, оновлення технічного парку. 4,5 млн одноосібних господарств залишаються поза аграрним ринком. Вони не можуть нормально реалізовувати свою продукцію, а їхні працівники не отримують пенсійного стажу.

  Коли в нас запрацює нормальна кредитна система, аби можна було взяти кредит під купівлю землі під низькі відсотки, так як це відбувається в Європі, коли в Україні створюватимуться сільськогосподарські кооперативи, які матимуть можливість продавати свою продукцію та експортувати її за межі країни, лише тоді можна розпочинати консультації щодо скасування мораторію,
  – наголосив Вадим Івченко.

  Він повідомив, що напередодні разом з колегами зареєстрував законопроект № 9355-5 «Про внесення змін до розділу Х Перехідні положення «Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель».

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: