НОВИНИ

Агрохімікати UKRAVIT увійшли до Всеукраїнського рейтингу платників податків

05.12.2018 09:00
 • В Києві 30 листопада відзначили найсумлінніших платників податків України. Переможцем у сфері права, консалтингу, наукової та технічної діяльності стала «Фабрика агрохімікатів» – найбільше підприємство з виробництва ЗЗР та мікродобрив в Україні, повідомила прес-служба компанії.

  Ініціатором Всеукраїнського конкурсу «Сумлінні платники податків» є «Асоціація платників податків України». За словами організаторів, конкурс має на меті підвищити авторитет платників податків у бізнесі, суспільстві та державі. Саме тому, оцінюючи кандидатів, Асоціація звертає увагу не лише на абсолютні, але й на відносні показники ефективності їх роботи: переможець має дотримуватись податкової дисципліни, забезпечувати офіційне працевлаштування та високий рівень середньої заробітної плати працівників, фінансувати соціальні програми та благодійні акції.

  За словами директора підприємства Володимира Ільченка, перемога в конкурсі – спільна заслуга колективів «UKRAVIT» і «Фабрики агрохімікатів».

  «Ми любимо нашу роботу й нашу землю. І пишаємося тим, що робимо свій вклад у розвиток та розбудову нашого підприємства й усієї України, – відзначає пан Володимир. – Бо тільки разом, наполегливо працюючи щодня, можливо досягти успіху і стати всеукраїнським лідером».

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: