НОВИНИ

Ціни на сільгосптовари зростають завдяки успішним переговорам між США та Китаєм

04.12.2018 11:58
 • Проведені по завершенню саміту G20 переговори між очільниками США та Китаю стали головною подією зустрічі світових лідерів, оскільки торговельна війна між двома ключовими економіками вже завдала шкоди іншим країнам, передає graintrade.

  На зустрічі Трампа та Сі Цзіньпіня, яка тривала понад 2 години, було вирішено зупинити торговельне протистояння та відкрити китайські ринки для американських товарів.

  США не будуть з 1 січня 2019 р. підвищувати мита на імпортовані китайські товари з 10% до 25%, а КНР у відповідь погодився придбати американську сільгосппродукцію в значних обсягах, щоправда, поки не відомо в яких саме.

  Трамп пообіцяв залишити мита в розмірі 10% протягом 90 днів, за які країни повинні повністю вирішити торговельні суперечки, в іншому випадку мита будуть збільшені.

  «Китай повинен протягом вказаного терміну узгодити закупівлю значних обсягів сільськогосподарської, промислової та енергетичної продукції виробництва США задля скорочення торговельного дисбалансу між країнами, – повідомили в адміністрації Трампа, – та негайно розпочати купувати товари американських фермерів».

  На довгоочікуване рішення ринки відреагували бурхливим зростанням котирувань на соєві боби та олію, кукурудзу та пшеницю, які на електронних торгах одразу виросли на 1-2% й продовжать зростати в понеділок після відкриття бірж.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: