НОВИНИ

Студент з Житомира подав заявку на участь у всесвітньому аграрному форумі

01.12.2018 18:00
 • Студент Житомирського національного агроекологічного університету Максим Гриб з науковим керівником доктором економічних наук Віталієм Данкевичем подали заявку на “Youth Ag Summit 2019 in Brazil”, яку організовує Bayer. 

  Основна ідея проекту: сприяти завершенню земельної реформи, запровадженню цивілізованого ринку сільськогосподарських земель, розвитку виробництва продукції з доданою вартістю, нарощувати її експорт в країни з недостатнім продовольчим забезпеченням з метою вирішення проблем голоду у світі.

  З ідеєю проекту можна ознайомитися за посиланням:
  https://www.youtube.com/watch?v=yyJyPRSwN3s

  “Важлива роль у цьому відводиться молоді, яка має професійну освіту, закордонний досвід та бажання працювати на благо України. Одним із представників такої молоді є Максим Гриб – магістр спеціалізації “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності” Житомирського національного агроекологічного університету.”,- підкреслив Віталій Данкевич.

  Житомирський національний агроекологічний університет – єдиний в державі аграрний вищий навчальний заклад екологічного спрямування та єдиний на Житомирщині національний ВНЗ, який є базовим з підготовки фахівців для більшості галузей економіки Полісся України (Житомирської, Рівненської, Волинської областей).

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: