НОВИНИ

Через град експорт лохини і черешні скоротиться на 5-8%

30.11.2018 09:32
 • Пошкоджені градом плоди голубики, які не відповідають експортним стандартам, залишаться на внутрішньому ринку або будуть спрямовані в сегмент заморозки. Про це повідомляє FreshPlaza.
  Експорт черешні і лохини з Чилі може впасти на 5-8% через град, який пошкодив рослини в окремих регіонах на минулому тижні. Незважаючи на те, що є фермери і експортери, які втратили весь урожай, більшість експертів наголошують, що град торкнувся не всі області в однаковій мірі. Але повну оцінку збитку можна буде дати трохи пізніше.
  «Град може вплинути на одного виробника і залишити поза увагою сади його сусіда. Град – це не дощ або мороз, які впливають на всю територію району », – сказав Ернан Гарес, президент Garces Fruit.
  «Ми повинні об’єктивно оцінити збиток, щоб не створювалося відчуття повної катастрофи. Наслідки граду досить серйозні в деяких місцевостях, але це не катастрофа для всього сектора фруктів Чилі. Це може вплинути на не більше 5% загального обсягу виробництва слив, черешень і нектаринів », – заявив Макс Доносо, президент Coagra і Banagro.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: