НОВИНИ

У Бельгії збудували перший будинок-теплицю для проживання

29.11.2018 16:58
 • Фламандська екологічна асоціація «Союз за краще навколишнє середовище» організувала урочисте відкриття будинку-теплиці, запросивши всіх, хто цікавиться еко-будівництвом, в Реккем (Західна Фландрія), пише agrarii-razom.com.

  Конструкція була побудована архітектором Коєном Вандевелле і є першою еко-будівлею такого роду в Бельгії. Будівля відключена від мережі електроживлення і функціонує в автономному режимі. Сонячні панелі, встановлені на теплиці, забезпечують необхідну кількість електроенергії для освітлення і тепла. А подвійне покриття стін і даху теплиці створює комфортний мікроклімат всередині будинку.

  Будова забезпечується водою за рахунок дощу, який збирається для використання на потреби власника будівлі і рослин. Сама будівля і все в ньому зроблено з екологічно чистих матеріалів, придатних для вторинної переробки. Вандевелле збирається сам жити і працювати в своєму будинку-теплиці, починаючи з січня місяця.

  «Цей проект пропонує безліч можливостей як для приватних осіб, так і для муніципалітетів і підприємств», – каже архітектор.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: