НОВИНИ

У Миколаївському порту побудують нові потужності з перевалки зернових

29.11.2018 17:15
 • Державне підприємство «Адміністрація морських портів України» спільно з приватними інвесторами побудують у Миколаївському порту нові потужності з перевалки зернових та модернізують залізничну станцію, повідомила прес-служба держпідприємства.

  Відзначається, що у Миколаївському морському порту триває реалізація інвестиційного проекту АМПУ з будівництва причалу № 8, в тилу якого приватні інвестори збудують комплекси по перевалці зернових та олії. Ще один інвестиційний проект спрямований на збільшення пропускної здатності станції Миколаїв-Вантажний.

  Будівництво нових потужностей з перевалки зернових вантажів та олії у Миколаївському порту планується розмістити у тилу причалу №8. Сам причал буде відбудований АМПУ в рамках виконання зобов’язань підприємства за проектом державно-приватного партнерства. На будівництво та днопоглиблення буде спрямовано 350 млн. грн. Приватні інвестиції складуть ще понад 1,2 млрд. грн.

  Приватні інвестори побудують у тилу причалу перевантажувальний комплекс, який зможе перевалювати до 750 тис. тонн рослинних олій на рік, та зерновий комплекс зі сховищем місткістю 96 тис. тонн, склад на 40 тис. тонн, а також інші допоміжні потужності

  «Інвестиційні проекти АМПУ спрямовані на розвиток потенціалу портів Миколаївщини. Ми вкладаємо власні кошти та активно співпрацюємо з портовими операторами й приватним бізнесом. Йдеться про розбудову причальної та тилової інфраструктури нульового та восьмого причалів. Це дозволить збільшити можливості Миколаївського порту по переробці зернових на понад 2 млн. тонн на рік та олії на 750 тис. тонн на рік», – зазначив керівник Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс під час робочого візиту до Миколаївського морського порту.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: