НОВИНИ

Україна збільшила імпорт спеціальних добрив

29.11.2018 15:37
 • Україна за січень-жовтень 2018 р. наростила імпорт більшості видів спеціальних добрив. Такими даними поділилася Ірина Євсевська, аналітик ІА «Інфоіндустрія».

  Що стосується простих солей, то, наприклад, імпорт сульфату магнію за 10 місяців перевищив показник минулого року на 5 тис. тон.

  Імпорт кальцієвої селітри рік до року зріс на 60%. По калієвій селітрі динаміка зворотна: за січень-жовтень імпорт зменшився на 500 т порівняно з аналогічним періодом 2017-го.

  Також тенденція до зменшення спостерігається в імпорті магнієвої селітри — на 27%.

  Імпорт монокалійфосфату залишився на торішньому рівні. Натомість імпорт сульфату калію збільшився майже на 40%.

  Найбільше зростання спостерігалося в імпорті моноамонійфосфату. Даний показник збільшився в 4 рази і перевищив 2 тис. т.

  По імпорту водорозчинних листових добрив також спостерігається тенденція до зростання. Обсяг закордонних постачань по даній групі зріс на 8%, і склав майже 2 тис. т.  В імпорті даної групи останні декілька місяців переважають добрива в твердому стані, рідких майже не ввозиться.

  Тенденція до зростання об’ємів імпорту спостерігається і на ринкові ґрунтових спеціальних добрив з мікроелементами. Даний показник збільшився в 2 рази в порівнянні з аналогічним періодом 2017 р. та становить 360 тис. т.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: