НОВИНИ

Держспоживслужба перевірятиме операторів ринку без попередження

29.11.2018 13:50
 • Держспоживслужба в 2019 р. почне планові перевірки суб’єктів господарювання. Вони будуть здійснюватися відповідно до наказу від 27.11.2018 № 965 «Про затвердження щорічного плану державного контролю Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів (в сферах безпеки і окремих показників якості харчових продуктів, ветеринарної медицини)». Про це повідомляє прес-служба відомства.

  «Звертаємо увагу на те, що державний контроль здійснюється Державною службою України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів та його територіальними органами», — йдеться в повідомленні.

  Державний контроль в 2019 році є ризик-орієнтованим і здійснюватиметься з періодичністю, достатньою для досягнення цілей Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я і благополуччя тварин».

  «Заходи державного контролю в 2019 році будуть здійснюватися без попередження (повідомлення) оператора ринку, крім аудиту та інших випадків, коли таке попередження є необхідною умовою забезпечення ефективності державного контролю», — наголошується в повідомленні.

  Аудит постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР, проводиться за умови повідомлення оператора ринку не пізніше ніж за три робочих дні до здійснення такого заходу.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: