НОВИНИ

Врожаї збиратимуть прототипи собаки-робота

28.11.2018 10:58
 • Компанія React Robotics, яка спеціалізується на штучному інтелекті та програмному забезпеченні, створила роботизовану собаку DogBot, яка призначена для збирання урожаю. Про це повідомляє Traktorist.ua.

  Вантажопід’ємність DogBot становить 20 кг, чого досить для збирання дрібних плодів. Робот має розмір маленької собаки і обладнаний спеціальними механізованими лапами. У модель також можуть бути інтегровані різноманітні датчики та інструменти.

  Завдяки механізованим лапам робот може не тільки працювати в полі, але також може виконувати завдання з транспортування зібраного врожаю по полю.

  Наразі компанія React Robotics проводить консультації з фермерами, щоб зрозуміти, у яких сферах можливо використовувати робот і як він може впоратися зі своїми завданнями. За словами виробника, DogBot допоможе скоротити використання робочої сили до 20%.

  «Ми розглядаємо варіант оренди робота. Сезон триває три з половини місяця, а деяким фермерам може бути складно купити робота і використовувати його протягом такого невеликого часу. Якщо він зможе виконувати інші завдання, то люди хотітимуть його купити», — зауважив Грегорі Еппс, генеральний директор React Robotics.

  У 2019 році React Robotics планує провести польові випробування, а у 2020 році налагодити виробництво роботів.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: