НОВИНИ

В Україні дешевшає столовий виноград

27.11.2018 14:26
 • Ціни на столовий виноград в листопаді зазвичай починають свій традиційне сезонне зростання, досягаючи піку до новорічних свят. Однак за останній тиждень середні ціни на столовий виноград в Україні знизилися на 1,5%, що було пов’язано з ростом пропозиції білих сортів столового винограду на ринку, передає за оцінками EastFruit.
  У Польщі ж оптові ціни на столовий виноград виросли майже в півтора рази всього за один тиждень. Таким чином оптові ціни на столовий виноград в Польщі вже вище, ніж в Україні. Зокрема, і білі і чорні сорти винограду продаються в Польщі на третину дорожче, ніж в Україні.
  Цікаво відзначити, що ціни на деякі види столового винограду в Росії в даний час нижче, ніж в Україні і Польщі. Це обумовлено великою пропозицією столового винограду з країн Центральної Азії на російському ринку. Особливо це стосується чорних сортів, за якими ціни в Україні і Польщі набагато вище.
  Незважаючи на 15% зростання цін на столовий виноград тижнем раніше в Таджикистані, ця країна залишається найбільш конкурентною за цінами на даний продукт. У Молдові ціни на виноград незначно знизилися, але вони як і раніше досить високі. На тлі великих проблем з якістю винограду в Молдові, у експортерів з’явилися проблеми зі збутом продукції, тому вони змушені знижувати ціни. При цьому витрати на виробництво зросли, що негативно впливає на прибутковість даного бізнесу.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: