ПУБЛІКАЦІЇ

Добрива Meristem: гарантовано високий врожай польових культур

27.11.2018 12:19
 • Польові культури – основна частка агробізнесу в Україні. Щорічно перед фермерами постає питання, як покращити стійкість культур до зовнішніх факторів, вберегти від стресів та примножити врожайність. Тому вибір ефективних добрив і систем живлення рослин є першочерговим і надважливим завданням. Компанія «ПЛАНТА ГРУПП» пропонує аграріям простий та перевірений шлях до отримання гарних та якісних врожаїв – високоефективні іспанські добрива від світового виробника Meristem.

  Продукти компанії відносно недавно з’явилися на українському ринку, та вже встигли себе зарекомендувати і отримати схвальні відгуки від досвідчених агрономів по всій країні. У портфоліо компанії «ПЛАНТА ГРУПП» представлені екологічні мікродобрива, антистресанти та стимулятори росту, які дають вагому прибавку до врожаю, покращуючи його товарні якості.

  Особливу увагу фермерів, які вирощують польові культури, привертають продукти «VIGORTEM – S», «КАFOM» та «CTA STYMULANT-4».

  «VIGORTEM – S» – це унікальне поєднання гуматів, витяжки бурої водорості, протеїногенних амінокислот та комплексу поживних речовин. Добриво застосовується для кореневого живлення та внесення по вегетуючих рослинах, рекомендоване для застосування на усіх стадіях активної вегетації рослин. Найвища ефективність його внесення зафіксована на початкових етапах розвитку рослин.
  Переваги добрива:
  – Універсальність застосування – обробка насіння, листові підживлення, системи крапельного зрошення та полив;
  – Створює оптимальні умови для проростання насіння та стимулює розвиток кореневої системи;
  – Сприяє відновленню рослин у стресових станах;
  – Посилює фотосинтез;
  – Прискорює дозрівання та підвищує врожайність.

  «КАFOM» – високоефективне добриво з фунгіцидними властивостями. Різні формуляції добрива містять цинк, магній, мідь, калій, кальцій, марганець. Для живлення польових культур застосовуються такі формуляції як «КАFOM Cu», «КАFOM Zn-Mn», «КАFOM Zn» та інші в залежності від потреби.
  Особливості лінійки препаратів «KAFOM»:
  – Пряма дія на несправжні гриби класу ооміцетів;
  – Швидко компенсує недостачу фосфору і калію в критичний період розвитку рослини;
  – Активізує імунітет рослинного організму;
  – Компоненти препарату рухаються рослиною по флоемі та ксилемі;
  – Ефективний інструмент підвищення врожайності;
  – Підвищує кількісні та якісні показники врожаю.
  «CTA STYMULANT-4» – рідке добриво на основі екстракту з бурих водоростей, збагачене хелатованими мікроелементами. Комплекс також містить у своєму складі фізіологічно-активні речовини – цитокініни, гібереліни, ауксини, полісахариди, вітаміни.
  Переваги «CTA STYMULANT-4»:
  – Надпотужний антистресант від стресів будь-якого походження (спека, посуха, низькі температури, фізичні пошкодження, пестицидне навантаження, перезволоження, градобій, тощо);
  – Забезпечує рослинний організм важливими елементами живлення;
  – Сприяє збільшенню врожайності та поліпшує якість врожаю.

  Всі препарати застосовують на таких польових культурах, як: пшениця, ячмінь, кукурудза, соняшник, ріпак, горох, соя, цукровий буряк. Крім того, практично доведена ефективність їхнього застосування на овочевих культурах відкритого і закритого ґрунту, а також плодово-ягідних культурах.
  Застосування препаратів в рамках системи живлення рослин, розроблених спеціалістами компанії «ПЛАНТА ГРУПП», гарантує значне збільшення врожаю. Наприклад, спеціалісти агрофірми «Колос» на власному досвіді впевнилися, що технологія з внесенням добрив Meristem сприяє збільшенню врожайності озимого ріпаку на 3 ц/га, у порівняні з традиційною технологією господарства.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: