НОВИНИ

Швейцарці на референдумі не підтримали “збереження гідності” корів

26.11.2018 17:29
 • Швейцарці на референдумі не підтримали ініціативу, що пропонувала почати виділення державних субсидій фермерам, що вирощують корів природним способом, тобто не видаляючи їм роги. Про це пише espreso.tv.

  45,2% опитаних висловились на підтримку ініціативи, тоді як 54,5% – виступили проти. Референдум про збереження “гідності домашньої худоби” ініціював 66-річний фермер  Армін Капаул, який живе у Бернській Юрі. Для цього він зумів зібрати 100 тисяч голосів.

  “Ми маємо поважати корів такими, якими вони є. Залиште їм роги. Коли ви дивитесь на них — вони тримають голову високо і гордо. Якщо ж у них забрати роги, їм стає сумно”, — каже Армін Капаул.

  За словами Капаула, він почав боротись за збереження рогів у корів після того, як “почув” своїх тварин. Фермер впевнений, що роги допомагають тваринам спілкуватись між собою.

  Ініціатива передбачає за гроші швейцарських платників податків забезпечити “гідні умови для екологічного тваринного виробництва й утримання корів, кіз і іншого худоби”. Субсидії хотіли виплачувати, “поки дорослі особини носять роги” у розмірі 190 швейцарських франків ($191,65) на одну одиницю рогатої худоби.

  Нагадаємо, у Швейцарії пройде референдум проти видалення рогів худобі

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: