НОВИНИ

Чернівецькі аграрії відзвітували про стан посівів озимих в області

24.11.2018 11:35
 • Згідно з даними спостережень, сходи озимих культур на полях в Чернівецькій області отримано на всій посівній площі. Після припинення вегетації, більшість посівів перебуває в доброму та задовільному стані. Про це повідомляє сайт Чернівецької ОДА.

  Зазначається, що 42,8 тис. га посівів озимих зернових (89,0%), перебувають в доброму та задовільному стані, 5,3 тис. га (11%) — слабкі та зріджені. Крім того, сходи озимого ріпаку перебувають в доброму та задовільному стані на площі 9,4 тис. га (87,0%), 1,4 тис. га (13%) — слабкі та зріджені.

  Погодні умови, що склалися у період осінньої вегетації озимих сільськогосподарських культур, а саме недостатня кількість вологи, дещо стримували їх ріст та розвиток. Наразі озимі зернові, оптимальних строків посіву, перебувають у фазі кущіння при висоті рослин 18-22 см. Посіви озимого ріпаку, посіяні на початку вересня, перебувають в фазі утворення 2 листків.

  «В другій декаді листопада в області випав сніг, промерзання ґрунту не відмічалось. Із 20 листопада, в результаті різкого зниження температурного режиму на посівах озимих культур відмічалося остаточне припинення вегетації. На разі, погодні умови і температурний режим є сприятливі для озимих культур, а морози до 10С, які прогнозуються на найближчі дні, не завдадуть шкоди їх посівам», — інформують спеціалісти.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: