НОВИНИ

Рада внесла в програму компенсації за купівлю сільгосптехніки зерновози

23.11.2018 14:55
 • Верховна рада України в прийнятому державному бюджеті на 2019 рік заклала державну компенсацію на закупівлю спеціальних вагонів для перевезення зерна, обладнання для виробництва біоетанолу та електроенергії з біомаси. Про це повідомив депутат Олег Кулініч.

  Він повідомив, що парламент при голосуванні за бюджет вніс правку до Бюджетного кодексу, щодо об’єму держпідтримки, яка щороку направляється на компенсацію вартості закупівлі вітчизняної сільгосптехніки та обладнання. Раніше на ці цілі направлялося 20%, а згідно внесеної правки на ці цілі буде йти до 20%.

  За словами депутата, така новація була необхідна у зв’язку з тим, що як правило виділені кошти за цим напрямом не використовуються і просто «згорають» у кінці року, замість того, щоб їх можна було перенаправити на інші програми. Нововведення покликане змінити цю ситуацію.

  «Крім того до цього напряму (компенсація вартості техніки – ред.) було включено підтримку на закупівлю спеціальних вагонів для перевезення зерна, обладнання для виробництва біоетанолу та електроенергії з біомаси», – написав Кулініч у Facebook.

  Нагадаємо, Рада при прийнятті держбюджету-2019 скоротала підтримку АПК на 1 млрд грн.

  Раніше Кабінет міністрів України затвердив проект державного бюджету на 2019 рік, який передбачає загальний об’єм державної підтримки аграрного сектору на рівні 6,9 млрд грн. Документ для вступу в силу має бути затверджений Верховною радою України та підписаний президентом.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: