ГОЛОВНЕ

Фермерський «Майдан» в Ромадані

22.11.2018 17:41
 • Фермери смт Ромадан Миргородського району Полтавскької області, з якими керівництво місцевого агропідприємства ТОВ «Діловий агросервіс» не розрахувалося за врожай кукурудзи, яий вони здали на сушку, продовжують свою акцію протесту і погрожують «перейти до більш рішучих дій», якщо їхні вимоги не будуть виконані. Про це повідомив голова комітету Асоціації фермерів та приватних земдевласників України Іван Слободяник, який разом адвокатом Семеном Кривоносом і головою асоціації фермерів Полтавської області Васильом Бурлакою  та  головою Миргородської АФЗУ  Віктором Галичем зараз знаходиться на місці подій.

  Раніше повідомлялося, що на Полтавщині фермери в знак протесту проти свавілля агрофірми підпалили покришки.

  За словами Івана Слободяника, суть конфлікта полягає у тому, що близько 80 фермерів здали на сушку зерно на 5 тис. тонн.

  «У результаті зник директор з грошима та зерном. Фермери заблокували вхід та розпалили шини. Фермери у відчаї, та між собою говорять, що «те, що згорить не може пропасти», тим самим погрожуючи, що якщо з ними не розрахуються, то вони перейдуть до більш радикальних дій», – повідомив Іван Слободяник на фейсбуці.

  За його словами, зараз на місце приїхав кризовий керуючий підприємства разом з юристами.

  Вони намагаються визначити залишок зерна та грошей і обіцяють розрахуватися. А якщо виявиться, що грошей нема, то обіцяють, що борг віддасть засновник підприємства.

  Фермери нікуди не розходяться і сказали, що нікуди не підуть.

  Ініціативна груп  фермерів, створена на місці протесту, звертається до керівництва держави, а саме до міністра внутрішніх справ, генерального прокуроруа, а також міністра аграрної політики і керівництва області із закликом втрутитися в ситуацію для врегулювання проблеми.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: