ГОЛОВНЕ

«Міні-Агро» першою почала офіційно поставляти в Україну міні-трактори Solis

21.11.2018 13:30
 • Перший національний оператор з продажу міні тракторів компанія «Міні-Агро» стала першим офіційним імпортером в Україну індійських тракторів Solis. Презентація модельного ряду міни-тракторів зазначеного бренду пройшла у жовтні. Поки що українським аграріям доступні 20-,24- и 50-сильні модифікації тракторів.

  У компанії «Міні-Агро» зазначили, що такі моделі тракторів будуть цікаві і корисні для дрібних агровиробників. Міні-трактори незамінні в тваринницьких комплексах, для власників садів і виноградників. Трактори Solis мають гарне співвідношення ціни і якості – вони обладнані японськими двигунами Mitsubishi Motors. Тому, за словами представників української компанії-імпортера, ця техніка є «поєднанням японської якості за індійською ціною».

  International Tractors Limited (Solis), яка є однією з шести головних компаній-виробників тракторів по всьому світу, обрала компанію «Міні-Агро» у якості ексклюзивного дистрибютора в Україну для продажу і обслуговування тракторів Solis з причини наявності у української компанії багаторічного досвіду в даному сегменті тракторів. International Tractors Limited виробляє на рік 300 000 тракторів (500 тракторів на день).

  Досвідчені та кваліфіковані спеціалісти (понад 5000 співробітників) створюють найкращі продукти у своєму класі. Компанія також має свої агрегатні заводи в Аргентині, Бразилії, Камеруні, Алжирі та Туреччині. З моменту свого заснування компанія розробила проривні технології та випустила серію тракторів від 20 до 120 л.с. під категоріями CRDi, Compact, Narrow і Utility для задоволення потреб фермерських спільнот у всьому світі.

  Компанія присутня у великому обсязі у більш ніж 100 країнах по всьому світу та у 33 країнах Європи, з мережею більш ніж 1450 бізнес-партнерів, з клієнтською базою понад 800 000 задоволених клієнтів. Спільне підприємство з японським піонерським компаніям Yanmar допомогло групі підтримувати світові стандарти у виробництві своєї продукції. Компанія під експортним брендом Solis запустила серію додаткових потужних важких тракторів серії Facelift.

  Особливістю серії Facelift є те, що вони були побудовані для додаткової витривалості та ефективності у цій галузі. Серія Facelift була нещодавно запущена на тракторах таких модифікацій 20, 26, 50 на європейському та американському ринку, а тепер і в Україні. Компанія «Міні-Агро» – більше 15 років займається продажів міні-тракторів від кращих виробників Індії, Китаю, Південної Кореї на українському ринку.

  Представництва компанії розташовані в Київській, Харківській, Сумській, Чернігівській, Житомирській, Рівненській, Волинській, Львівській, Закарпатській, Чернівецькій, Івано-Франківській, Вінницькій, Херсонській і Кіровоградській областях. Рсновні напрямки діяльності компанії з продажу та обслуговування техніки: – міні-трактори відомих торгових марок ZOOMLION, DONGFENG, LOVOL, JINMA, XINGTAI, БУЛАТ, SHIFENG, SOLIS, BRANSON, KIOTI; – мотомотоблоки потужністю 10-12 л.с.; – навісне і причіпне обладнання: плуги, фрези, борони, культиватори, саджалки, оприскувачі, навантажувачі, екскаватори, причепи та інше; – бензинові електрогенератори; – продаж оригінальних запасних частин; – сервісне обслуговування та ремонт техніки, що продається.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: