АГРОФОТО

Компанія AIKO скоро запускає в продаж вакуумну сівалку точного висіву Kinze 4800

19.11.2018 15:32
 • Нещодавно в Києві пройшла виставка ІнтерАгро 2018, на якій була широко представлена техніка АІКО – одного з найбільших в Україні дистриб’юторів передової і високотехнологічної сільськогосподарської техніки і обладнання. Із новинками та вже традиційними для українських аграріїв зразками техніки, які були виставлені на показ компанією АІКО на цій виставці, знайомтесь в фоторепортажі Agronews.

  АІКО  на Інтер-Агро 2018 демонструвала техніку всесвітньо відомих торгівельних марок: Kinze, KUHN та Salfortd  на двох майданчиках.

  Стартуємо  з Salfortd!

  Дисковий культиватор Salford RTS I-2100

  Зі слів менеджера з продажу АІКО, в Хмельницькій області Івана Січкарука, цей агрегат призначений як для основної, так і для передпосівної обробки ґрунту. Його основна особливість – це те, що завдяки вертикальній, безвідвальній роботі дисків, ґрунт не змішується з рослинними рештками, які залишаються на поверхні.

  «Вертикальна робота дисків культиватора залишає всі рослинні рештки на поверхні ґрунту. Це зберігає вологу, пришвидшує розкладання решток, створює умови для повернення частини мінеральних елементів у грунт», – розповів Січкарук.

  Глибокорозпушувач  Salford 9207

  Призначений для фермерів, які використовують так звану технологію нульового обробітку ґрунту – No Till. Його прямі стійки руйнують ущільнені прошарки, зберігаючи при цьому структуру ґрунту, повідомив менеджер.

  Штанговий розкидач добрив Salford Airflo 8608

  Менеджер компанії розповів, що дана модель розкидача добрив розроблена для крупних підприємств і дозволяє вносити продукти з нормою до 1200 кг/га при швидкості 16 км/час, що є найбільшою продуктивність серед усіх штангових розприскувачів.

  «Основна перевага цієї техніки – це те, що він точно розкидає мінеральні добрива при будь-яких погодних умовах. Якщо для внесення добрив використовувати звичайну лійку, якщо буде вітер, то точного внесення не буде. У даному випадку цей фактор відсутній», – пояснив Січкарук.

  Він повідомив, що максимальне завантаження цієї моделі складає 8 тонн, а робоча ширина – 18 метрів.

  Далі нам продемонстрували бункер для внесення добрив чи насіння Salford Valmar 6056.

  «Це бункер, який причіплюється на трактор для внесення усіх сипучих добрив чи посіву. У більшості випадків це мінеральні добрива. Агрегат можна використовувати в комплексі з будь-якою причепою технікою. Тобто, він чіпляється на трактор, до нього чіпляється будь-яка техніка, розводяться шланги чи перед ним може розсипатись, чи в лапу вноситься сипучий матеріал», – розповів Січкарук.

  Він додав, що головною перевагою даної моделі є неперевершена точність, не залежно від того вносяться чи гранульовані добрива, гербіциди, інсектициди, насіння чи інокулянти. При цьому, поліуретановий корпус бункеру поєднує в собі простоту догляду і довгий термін експлуатації. Об’єм бункеру –1700 літрів.

  Далі ми підійшли до стенду з причіпною технікою KUHN, першим зразком став прес-підбирач LSB 1290 iD – призначений для пресування великих квадратних тюків.

  «Особливість цієї моделі, у порівнянні з іншими, представленими на ринку, у тому, що пресувальний поршень у нього складається з двох частин. Це патент KUHN, це ексклюзив, який дає на 25% вищу щільність тюка у порівнянні з іншою технікою. Тобто, ми сьогодні лідируємо за щільністю тюка – якщо, наприклад, у інших виробників максимальна вага тюка буде 500 кг, то ми зробимо його 650 кг. Це дає можливість заощадити на логістиці при доставці тюків», – розповів Січкарук.

  Наступеним нам продемонстрували механічний посівний комплекс KUHN Espro М 4000 С, який є відносно новою розробкою компанії.

  «Це зернова сіялка з міжряддям 15 см із внесенням добрив. Її особливість в тому, що це повністю механічний комплекс. У порівнянні з представленими на ринку подібними моделями, обладнаними гідравлічною системою, наша сівалка легша, що дозволяє використовувати її з менш потужними тракторами», – повідомив менеджер компанії. Він додав, що дана модель на ринку України представлена всього два роки, вона підходить для висіву будь-якого виду зерна.

  Завершила експозицію KUHN сівалка SDM 27/29 з міжряддям 17 см, яка призначена для висіву будь-якого виду зерна з внесенням добрив в важких польових умовах мінімального або нульового обробітку поля.

  «Вона може сіяти в різних умовах підготовки ґрунту, тиск на сошник диску до 220 кг, сівалка дуже важка. У порожньому вигляді її вага 7 тонн, вона підходить для господарств, які обирають нульову технологію, тобто No Till. П’ятиметрова», – розповів Січкарук. За його словами, вона підходить під трактор потужністю 150 кінських сіл, тобто її можна використовувати навіть із стареньким Т150. Січкарук зазначив, що аналогів таких сівалок, які б можна було використовувати з такими малопотужними тракторами, на ринку нема.

  Бренд менеджер Kinze, групи компаній AIKO, Роман Овдін розповів нам про особливості вакуумної сівалки точного висіву Kinze 4800.

  24 рядний агрегат може сіяти з одночасним внесенням сухих або рідких добрив, інокулянтів, інсектицидів і мікродобрив. Кожна секція обладнана пневматичним прижимом, кожен висівний апарат з електроприводом та можливістю диференційованого висіву. Це дозволяє змінювати норму висіву прямо на ходу трактора, перемиканням лише однієї кнопки на моніторі.

  «Kinze 4800 сіє як за нульової, так і за традиційної обробки ґрунту. Вона унікальна ще тим, що висіває до 10 культур: соняшник, кукурудзу, ріпак, всі види бобових, цукровий буряк –  загалом всю просапну групу», – додав Роман Овдін.

  Також пан Овдін розповів про другий експонат, представлений на стенді – просапну сівалку Kinze 3000.

  «Це найбільш універсальна модель лінійки сівалок Kinze, яка має 8 або 15 рядів, обладнана системою, яка дає можливість сіяти з міжряддям 35 см. Це ідеально для сої та ріпака».

  Він додав, що в цьому році в Україні планується провести досліди на посівах озимих злаків, щоб показати продуктивність застосування цієї сівалки для цих культур.

  Бренд менеджер Kinze відзначив, що ця техніка ідеально підходить для невеликих господарств.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: