ГОЛОВНЕ

Україна приєдналася до Європейської транспортної мережі  

19.11.2018 07:00
 • Україна увійшла до Транс’європейської опорної транспортної мережі (TEN-T), відтак наша держава стає важливим учасником розвитку стратегічного транспортного коридору в повідомленні Європа – Азія. Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, йдеться в повідомленні Мінінфраструктури.

  «Рішення Європейської Комісії означає, що Україна включена до Транс’європейської опорної транспортної мережі і стає важливим учасником розбудови транспортного коридору у сполученні Європа – Азія. Українська транспортна мережа вперше стає частиною стратегічних транспортно-логістичних коридорів Євросоюзу. Це найважливіший крок на шляху інфраструктурної євроінтеграції України», − наголосив Омелян.

  За словами очільника Міністерства,  рішення Єврокомісії є великим успіхом і водночас серйозним викликом для Української держави. Адже основна транспортна мережа TEN-T має пріоритет щодо фінансування та модернізації. Це означає, що в майбутньому Україна також зможе претендувати на допомогу ЄС у питанні розбудови своєї частини Транс’європейської транспортної мережі.

  Однак, ще до цього європейським партнерам потрібно буде продемонструвати, що українська транспортна-логістична система розвивається у гармонійному поєднанні з європейською системою.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: