НОВИНИ

На Львівщині фермер оформив аграрну розписку на розведення племінної худоби

15.11.2018 16:19
 • Наприкінці жовтня ФГ «ВЕРХ» , що на Львівщині оформили аграрну розписку на розведення племінної худоби. Про це повідомляє Національний прес-клуб «Українська перспектива».

  «Поки що я працюю без прибутків. Вкладаю все в розвиток і докуповую худобу. Планую досягти 100 голів племінної худоби, орієнтовно за 3 роки», — поділився керівник господарства і один із його співзасновників Степан Стельмах.

  Потенційно фермер хоче розвивати напрямок переробки м’яса. Але реалізацію цих намірів стримує постійна нестача коштів. Тому аграрна розписка і викликала неабиякий інтерес.

  «Я вивчив це питання, порадився з батьком. Кредит дуже вигідний. Він дається на 5 років на пільгових умовах: нараховується лише 5% річних, крім того перший рік може бути термінованим (погашення лише відсотків за кредитом)», — продовжує фермер.

  Особливість «м’ясної» аграрної розписки полягає в тому, що неодмінною умовою для надання позики за нею було страхування. На цьому наполягав сам кредитор — Львівський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі. У рамках Програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва він працює з бюджетними коштами, тому хоче мати повну гарантію їх повернення.

  Решта умов за аграрною розпискою були простими, зрозумілими та прийнятними для всіх сторін. І, за словами голови Львівського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Зеновія Деревняка, це додає впевненості всім, що аграрна розписка буде виконана в повному обсязі та в зазначений термін.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: