НОВИНИ

Інвестор з США створить в Україні канабіс-індустрію

16.11.2018 08:52
 • Державна служба України з лікарських засобів та контролю над наркотиками видала першу ліцензію на імпорт високоякісного канабідіол КБД-сировини, екстрактів і концентратів, готових КБД-продуктів, обробку КБД, оптовий продаж готової продукції КБД, а також на реекспорт концентратів КБД і продуктів переробки КБД в Європу і на світовий ринок. Про це повідомляє agro-yug.com.ua.

  За словами головного виконавчого директора Роберта Чейні C21 Investments, надання цієї першої КБД-ліцензії на Україні є свідченням якості продуктів C21, систем контролю, а також високої поваги команди С21 з боку уряду України.

  «Ми раді отримати першу ліцензію, випущену на Україні, і розширити її на Європу. Для нас це значна можливість побудувати нову галузь, створити нові високоякісні робочі місця і використовувати конкурентні переваги України для доступу до ринків ЄС та глобальних ринків», – зазначив Роберт Чейні.

  Наразі команда C21 знаходиться в процесі подачі заявки на отримання додаткових ліцензій, в тому числі на вирощування коноплі.

  Зазначимо, КБД-екстракти і продукти з мінімальним вмістом тетрагідроканнабінолу є законними в багатьох країнах Європейського Союзу. C21 тепер матиме можливість поширювати і продавати свої фірмові продукти в багатьох країнах ЄС, що дозволить компанії отримати доступ до ринку з 742 мільйонами споживачів. Компанія вже відкрила представництво в Києві.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: