НОВИНИ

У Швейцарії щорічно закриваються близько 1000 фермерських господарств

14.11.2018 16:16
 • Близько 52 тисяч фермерських господарств у Швейцарії, в основному невеликих, але близько 1000 з них щорічно закриваються. Зараз в сільському господарстві встановилася така тенденція, що ферм і селянських господарств стає менше. Про це пише www.propozitsiya.com.

  За даними Федерального відомства охорони здоров’я, кожен день дві-три людини в Швейцарії здійснюють самогубство, причому в основному це чоловіки старше 75 років.

  У 2016 році уряд Швейцарії прийняв план дій із запобігання самогубства. Десять пунктів плану включають підвищення обізнаності громадськості про проблему, надання швидкої та легкодоступної допомоги, поширення знань про передовій профілактичній роботі в Швейцарії і за кордоном.
  Мета полягає в тому, щоб скоротити кількість самогубств в Швейцарії на 25% до 2030 року – іншими словами, запобігти близько 300 самогубств в рік.
  Дослідження SNF було проведене вченими з університету Берна на основі даних 90 000 фермерів.

  Опитування, проведене Швейцарським національним науковим фондом (SNF), дані якого були опубліковані на вихідних в газеті SonntagsZeitung, показав, що в період між 1991 і 2014 роками 447 швейцарських фермерів покінчили життя самогубством.  У той час як загальний рівень самогубств серед швейцарських чоловіків, що живуть в сільських районах, в останні роки постійно знижувався, саме серед фермерів він виріс.

  Тенденція помітна з 2003 року, вважають дослідники. Рівень самогубств серед фермерів на 37% вище, ніж серед чоловіків в цілому по сільській регіонах. Основними причинами самогубств серед фермерів є страхи перед майбутнім, фінансові проблеми, відсутність наступників і самотність.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: