НОВИНИ

На Херсонщині незаконно виловили тюльки майже на 300 тисяч грн

14.11.2018 07:00
 • На території Національного природного парку «Нижньодніпровський», який знаходиться в Херсонській області, чоловіки на судні з миколаївської реєстрацією незаконно ловили тюльку. Про це йдеться в повідомленні на офіційному сайті парку.

  «Минулого тижня під час спільного рейду інспекторів держслужби охорони парку «Нижньодніпровський», з співробітниками управління СБУ в Херсонській області та представниками Херсонського відділення Департаменту протидії злочинності в сфері економіки навпроти села Станіслав було виявлено незаконний промисел», – йдеться в повідомленні.

  Відзначається, що помітили в водах Дніпровсько-Бузького лиману були помічені три судна типу «філюга», які вели промисел тюльки. Під час перевірки документів виявилося, що суду мають миколаївську реєстрацію та ведуть промисел без дозволу на спецвикористання водних біоресурсів у зоні природного-заповідного фонду.

  Складено відповідні протоколи про адміністративні правопорушення, суду вилучено. Обсяг завданих збитків в результаті вчинених правопорушень становить понад 270 тисяч гривень.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: