ПУБЛІКАЦІЇ

У Львові відкрився перший в Україні сервісний центр Case Construction

10.11.2018 16:20
 • У Львові  відкрили перший в Україні сервісний центр техніки Case Construction. Про це повідомляється на офіційній сторінці компанії Titan Machinery Ukraine – офіційного дистриб’ютора сільськогосподарської техніки Case.

  Нещодавно на виставці Агро-2018 в Києві, компанія Titan Machinery представила техніку нового для себе сегменту. Йдеться про будівельній техніці Case Construction. Тоді був показаний фронтальний навантажувач WL821, екскаватор-навантажувач 695ST і міні-екскаватор СХ18. Це був лише перший видимий крок Titan Machinery в поверненні техніки Case Construction на ринок України.

  Важливість події для ринку України, а також обох компаній-учасниць була підкреслена і представницькою делегацією: захід відвідали (і активно в ньому брали участь) віце-президент Case CE в регіоні EMEA Хосе Квадраро, віце-президент Titan Machinery в Європі Крістіан Міттердорфер, директор Titan Machinery Ukraine Юрій Алаторцев та безліч гостей з Європи і Америки.

  “Над виходом техніки Case на ринок України обидві компанії – і Case CE і Titan Machinery – працювали вже два роки. І найважливішим фактором у плані було не тільки налагодження продажів техніки, а й забезпечення якісного сервісного обслуговування”, – зазначив Хосе Квадрадо.

  “Філософія Case CE ґрунтується на трьох китах: продукція, сервіс і партнерська мережа дилерів. Партнер повинен розділяти цінності та місію компанії, і саме такого партнера вони знайшли зараз в особі Titan Machinery Ukraine.” – додав пан Квадрадо.

  Площа сервісного центру складає близько 800 м2, а його можливості дозволяють обслуговувати всю лінійку техніки Case Construction. Серед обладнання: револьверна установка для ремонту двигуна, КПП, преси і безліч іншого спеціалізованого обладнання.

  Крістіан Міттердорфер, зазначив, що в компанії велика увага приділяється навчанню персоналу. І для сервісного центру у Львові вдалося зібрати команду висококласних фахівців, які також пройшли навчання і підвищення кваліфікації.

  Досвід роботи у Titan Machinery з Case і Case IH чималий – компанія представляє техніку в Німеччині, Румунії, Болгарії, Сербії (все це не враховуючи понад 100 представництв на Північноамериканському континенті).

  Як розповів Юрій Алаторцев, Генеральний директор Titan Machinery Ukraine – у Львові відкрився перший, але далеко не останній центр Case Construction в Україні. Вже дуже скоро відкриються нові центри в Одесі, Дніпрі. В цілому ж, центри відкриватимуться в багатьох областях України. Що ж стосується наявності запчастин, то вже сьогодні у Titan Machinery працює 16 складів, в яких є понад 14 тис. найменувань.

  У планах компанії – в 2019 році реалізувати щонайменше 50 одиниць будівельної техніки Case. Цьому сприятимуть як заходи з популяризації бренду в Україні, так і ексклюзивні програми фінансування.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: