НОВИНИ

Яготинський елеватор сушить зерно на альтернативному паливі

11.11.2018 11:23
 • В Яготині Київської області на елеваторі Grain Alliance («Баришівська зернова компанія») ХПП «Агросвіт» зерно сушать не тільки на газу, а й на альтернативному паливі. Про це повідомляє прес-служба компанії.

  Для цього на елеваторах використовують відходи зерна, брикети з соняшникового лушпиння, відходи деревини. «Теплогенератор виробляє необхідну температуру 120-125 ° C в залежності від технології сушіння кукурудзи», – зазначає старший майстер виробничої дільниці Володимир Коновал.

  «У 2012 р на підприємстві була проведена модернізацій, зокрема, встановлено італійську сушарка Bonfanti і 3 силосні сховища ємністю по 10 тис. т кожна. Це дозволило наростити потужність з 15 до 52 тис. т. Загалом, елеватор став працювати в 5 разів ефективніше», – розповів інженер компанії Віктор Краснюк.

  Теплогенераторами, що працюють на альтернативному паливі, оснащені елеватори в м Ніжин (Чернігівська область) та м Пирятин (Полтавська область). ХПП «Агросвіт» (смт. Яготин Київської області) Grain Alliance («Баришівська зернова компанія») прийняв 10 тис. Т соняшнику і 39 тис. т кукурудзи.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: