НОВИНИ

Китай зацікавився будівництвом вантажних терміналів на українському кордоні

10.11.2018 13:21
 • Китай планує інвестиційні проекти зі створення мультимодальних вантажних терміналів в Країні на кордоні з ЄС. Про це йдеться в повідомленні Мінінфраструктури.

  Нещодавно в Пекіні пройшла зустріч заступника міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції Віктора Довганя з віце-прем’єр-міністром КНР Лю Хе, керівництвом Державного комітету розвитку і реформ, а також міністерств транспорту та комерції Китаю в рамках транспортної ініціативи “Один пояс – один шлях”. На зустрічі наголошувалося на необхідності розвитку транзиту з Китаю в ЄС.

  “Китайська сторона зазначила, що в цьому році було перевезено 6500 контейнерів в Австрію і зростає вантажопотік щодо Транскаспійського міжнародного транспортного маршруту. Плануються інвестиційні проекти зі створення мультимодальних терміналів на кордоні з ЄС (Львів, Ковель та Ужгород)”, – наголошується в повідомленні Мінінфраструктури.

  Крім того, Мінінфраструктури заявляє про досягнення домовленостей про підписання угоди про автомобільний транспорт між Україною і Китаєм. Дана Угода дозволить компаніям обох країн здійснювати перевезення на території іншої держави незалежно від встановлених маршрутів, виходячи з потреби логістики і торгівлі.

  В рамках стратегічного партнерства між Україною і КНР китайська сторона поінформувала Мінінфраструктури про підготовку CRBC (China Road and Bridge Corporation) проектів будівництва моста через Дніпро у Кременчука та бетонної дороги 1-ї категорії Одеса-Миколаїв-Херсон.

  Також, китайська сторона заявила про готовність Cofco (Китайська національна зернова, масло і продовольча корпорація) інвестувати в причальні потужності Миколаївського порту і річкову логістику до 30 млн. доларів.

  Крім того, CRRC (Сhina railway rolling corporation) готує пропозицію по лізингу і спільному підприємству з виробництва електричних локомотивів для “Укрзалізниці”.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: