НОВИНИ

Канадці масово відмовляються від м’яса

09.11.2018 17:19
 • Сьогодні 6,4 млн канадців відмовилися від вживання м’яса. Все через рекомендації ВООЗ, в яких йдеться, що споживання великої кількості м’яса негативно впливає на здоров’я, пише «Агро-Центр».

  Кожен третій канадець або суттєво обмежує себе або взагалі перестав їсти м’ясо. Міністерство охорони здоров’я Канади з’ясувало, що близько третини населення мають намір приєднатися до них в найближчі півроку.

  Турбота про здоров’я та захист тварин — основні причини відмови від м’ясних продуктів. Міністерство охорони здоров’я Канади готується випустити нове керівництво по харчуванню — більш вегетаріанське. Так, на початку 2018 роки вже виходило подібне керівництво, в якому рекомендувалося зменшити споживання м’ясних і молочних продуктів. До цього закликає і Всесвітня організація охорони здоров’я. У 2015 році з’ясувалося, що бекон, ковбаси та інші оброблені м’ясні продукти можуть стати причиною раку.

  Проте, більшість канадців все ж називають м’ясо ,частиною природної і збалансованої дієти, і вважають його необхідним людині.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: