НОВИНИ

На Херсонщині відкрилось фруктосховище на 1,5 тисячі тонн яблук

09.11.2018 17:52
 • Підприємство радгосп «Білозерський» реалізує яблука як у свіжому вигляді, так і на переробку. Продовжити сезон реалізації свіжого яблука дозволяє зберігання у фруктосховищах, одне з яких запрацювало у радгоспі в листопаді цього року. Фруктосховище дозволяє зберігати 1,5 тисячі тонн яблука одночасно. Дане сховище є першою чергою будівництва, а загалом потужність проекту розрахована на 3 тисячі тонн, повідомляє Аgro-yug.

  Керівник підприємства Віталій Шишенко розповів, що діюче сховище має 10 холодильних камер, розрахованих на 150 тонн кожна. Використання саме таких невеликих камер є економічно доцільним, адже при відкритті камери порушується її внутрішнє середовище, і яблука потрібно реалізувати протягом обмеженого терміну.

  «Будівництво сховища розпочато ще у 2012 році – тоді ми тільки заклали фундамент. Наступного року була зведена будівля, а вже у 2018-му було здійснене внутрішнє наповнення сховища: роботи по ізоляції, спеціальні двері в камери, завезене та змонтоване холодильне обладнання, встановлене РГС», — розповідає Шишенко.

  Встановлене обладнання імпортного виробництва, а здійснює обслуговування сховища провідна українська компанія. Потужні охолоджувальні агрегати та система РГС (регуляції газового середовища) у сховищі дозволяють швидко охолоджувати закладену продукцію і підтримувати температуру в холодильниках на рівні 1-3ºС – це дозволяє зберігати яблука без втрати товарної якості протягом цілого року.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: