НОВИНИ

На Черкащині зібрали врожай безхазяйного соняшнику

10.11.2018 08:27
 • На  30 га площ зібрано врожай соняшнику, який було засіяно невідомими особами без будь-яких правовстановлюючих документів на земельні ділянки, пише ridnyi.com.ua.

  Смілянською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом самовільного зайняття земельних ділянок в адміністративних межах Пастирської сільської ради Смілянського району.

  Захищаючи інтереси держави, прокуратурою забезпечено збирання безхазяйного урожаю сільськогосподарської культури, який виявлено в ході розслідування зазначеного кримінального провадження.

  Так, за ініціативи та матеріалами місцевої прокуратури Головним управлінням ДФС у Черкаській області організовано збирання врожаю соняшнику на земельних ділянках загальною площею майже 30 га, який було засіяно невідомими особами без будь-яких правовстановлюючих документів на земельні ділянки.

  «За результатами виконаних робіт зібрано соняшник вагою 69,7 тонн, ринковою вартістю не менше півмільйона грн., який після його очистки та сушіння буде реалізований та кошти спрямовані в дохід держави», — йдеться в повідомленні.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: