НОВИНИ

Рекордний урожай призвів до нестачі елеваторних потужностей

09.11.2018 11:56
 • Рекордний урожай загострив проблему нестачі елеваторних потужностей. Незважаючи на велику кількість елеваторів в Житомирському регіоні, автомобільні черги на приймання зерна не зменшуються. Про це повідомляє прес-служба «Зернової Бази України».

  Причина такої ситуації – брак потужностей і повільна відвантаження зерна його власниками. Щороку в період збирання ціни на зерно знижуються до мінімуму, що робить невигідним продаж зерна і змушують залишати його на тривале зберігання в елеваторі.

  У компанії говорять, що для збереження якості зерна та договірних відносин з клієнтами, ЗБУ не перший рік розміщує зерно в полімерних зернових рукавах.

  «Ця ефективна технологія дозволяє уникнути традиційних способів зберігання – в складських приміщеннях. Застосування технології зберігання в рукавах дозволяє регулювати обсяг зернових, який необхідно зберегти. Так, при високій врожайності можемо просто збільшити кількість рукавів. В рукавах, в залежності від вологості, зерно може зберігатися до 18 місяців », – йдеться в повідомленні.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: