НОВИНИ

На ринку з’явилися кавуни вагою 600 г

09.11.2018 07:21
 • Плоди кавуна Kisy зовсім невеликі і досягають всього 600-900 г. Це новий гібрид мініатюрного кавуна, передає east-fruit.

  В рамках виставки «Fruit Attraction», що відбулася восени 2018 року в Мадриді (Іспанія), селекційна фірма «Нюнемс Заден», що входить в концерн BASF, представила свій новий гібрид кавуна «Kisy». На ринок його виводять під слоганом «Kisy. Easy to eat »(Кізі. Легко з’їсти). Його плоди зовсім невеликі і досягають всього 600-900 г.

  За словами представника фірми «Нюнемс Заден» Ганса Дріессена, концепцію Кізі можна назвати унікальною. На ринку присутній ряд гібридів мініатюрних кавунів, але жоден з них не відповідає формату «Easy to eat». Гібрид Кізі є бессемянним (партенокарпічний) кавуном з привабливою тонкою кіркою темно-зеленого кольору. Його м’якоть інтенсивного рожевого кольору, її легко є, а вміст цукрів досягає 9-11оBrix. Ці кавуни можна їсти просто ложкою, розрізавши плід навпіл. Його можна використовувати і для приготування коктейлів (пуншу) в шкірці самого плоду. Творці гібрида позиціонують його, як коктейльний кавун для НоRеCа.

   

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: