НОВИНИ

На Запоріжжі готують авторський чай

08.11.2018 14:38
 • Наталя Квітка започаткувала справу, яка не лише приносить задоволення їй самій, а й дарує користь іншим. Сьогодні Наталя готує та продає авторські чаї з трав, які вирощує власноруч, пише «Агро-Центр».

  Цікавитися трав’яними чаями Наталя почала після того, як у 2008 році на одному з семінарів познайомилася з кримськими татарами, що побудували бізнес продаючи цілущі трави.

  «В 2008 році я познайомилася з учасниками Українсько-Канадського проекту і в рамках його роботи відвідала і познайомилась з справою кримських татар по створенню кооперативу з виготовлення трав’яних чаїв. Я подумала, що ми маємо усі можливості для цього і перспективи в цього напрямку гарні», — пригадує Наталя.

  Особливістю Наталчиного чаю є те, що трави для їх приготування вона вирощує самостійно на власному городі. Зараз у володіннях господині 25 соток на яких росте близько 20 видів рослин. Є серед них і всім відомі календула, м’ята, а є й зовсім незвичні — монарда, наприклад.

  Спочатку це важко було назвати бізнесом, проте з часом чай ставав все більш популярним і в минулому році вирішили започаткували власний бренд «Cvit Kvit». З розробкою брендування жінці допомагала дочка Надія, так бізнес перетворився на сімейну справу.

  Перші клієнти знаходити «Cvit Kvit». після того, як Наталя почала брати участь у ярмарках та фестивалях. Презентувала свою продукцію жінка не лише у рідному Запоріжжі, а й у Дніпрі. Вже після перший ярмарок та фестивалів чай почали брати для реалізації у декількох торгових точках.

  «Перших клієнтів ми знаходили, коли брали участь у виставках та фестивалях. Там познайомилися і з першими торговими мережами, які запропонували співпрацю. Сьогодні наші чаї часто купують як сувеніри та навіть для корпоративних подарунки”

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: