НОВИНИ

Україна почала імпортувати столовий буряк

08.11.2018 10:26
 • Через поганий врожай Україна почала імпортувати столовий врожай. Погодні умови цього літа дійсно були не на користь високому врожаю, але мало хто розраховував побачити імпортні овочі в Україні ще восени, коли в українських господарствах триває збирання власного врожаю, повідомляє info.shuvar.

  «Не весь зібраний обсяг закладається в сховища, частина обов’язково продається одразу після збирання. Саме тому, восени пропозиція на ринку найбільша і ціни, відповідно, відносно низькі. Але так було в минулі сезони, цього ж року українські виробники вирішили притримати на зберіганні чим більше овочів», — ідеться в повідомленні.

  Через те, що на український овочевий ринок зайшла імпортна продукція, ціни на овочі тримаються на досить високому рівні.

  «Ми почали імпортувати «борщовий набір» ще в жовтні. Тоді ми побачили на гуртових ринках першу моркву з Білорусі, потім цибулю з Казахстану, тепер прийшла черга буряка, він теж завозиться з Білорусі. Все це говорить про те, що більшість українських фермерів, як і раніше, розраховують заробити на спекуляції, сподіваються зірвати куш навесні. Але той факт, що українські роздрібні мережі вже почали співпрацю із імпортерами аж ніяк не на користь нашим господарствам», — повідомила керівник департаменту «Аналітика» ОРСП «Шувар» Тетяна Гетьман.

  За її словами, імпорт — це збільшення внутрішньої пропозиції, а це вже не на користь подальшому зростанню ціни. По-друге українські фермери втрачають привабливість в очах організованого рітейлу — потужного каналу збуту.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: