НОВИНИ

На Львівщині виробляють унікальні мінеральні добрива

08.11.2018 09:52
 • На Львівщині працює завод, який виготовляє ефективні мінеральні добрива для кислих ґрунтів. Унікальність заводу в тому, що виробник тісно співпрацює з вченими та науковцями, пише news.agro-center.com.ua.

  Повідомляється, що вчені та виробники мінеральних добрив успішно співпрацюють у Львівській області на заводі «ТЕТРА-АГРО». На підприємстві виготовляють мінеральні добрива, які спрямовані спеціально для кислих українських ґрунтів.

  Результати від використання добрив вивчають науковці з Львівського національного аграрного університету. Для наукової роботи використовують дослідницькі поля.  Для своїх добрив, підприємство використовує спеціальну фосфорну сировину, яку привозять з Єгипту та хлористий калій з Білорусії, раніше використовували український, проте, українські родовища закрилися. На єгипетській сировині зупинилися через характеристики, які ідеально пасують саме для українських земель.

  Ми не просто беремо те, що є на ринку. Ми знайшли родовище, яке ідеально підходить для нас. В Єгипті воно фасується спеціально для «ТЕТРА-АГРО».  Ми беремо те, що нам потрібно: по вмісту засвоюваної речовини та по вмісту мікроелементів. Те, що ідеально підходить для нашого виробництва і відповідно для споживання нашими фермерами, — розповів власник, Сергій Прокопенко.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: