НОВИНИ

Cільське господарство складає близько 40% ринку дронів

08.11.2018 08:17
 • В Україні обсяг ринку безпілотних літальних апаратів складає 1 млн доларів на місяць, а на агросектор припадає близько 40% ринку дронів, передає Aggeek

  Агроринок має кошти та змогу інвестувати їх у певні розробки. Тому під дану сферу цікаво створювати нові моделі, нові засоби і технології. Про тенденції та перспективи розвитку технологій БПЛА в агросфері розповів Ігор Зайцев, директор Fly Technology.

  “За нашими оцінками, ринок дронів в Україні складає $1 млн на місяць. Це оборот дронів, з них 50-60% припадає на DJI, а решта розподіляється між іншими брендами. Українське дронобудування також має свою частку – воно зараз активно розвивається”, – зауважив експерт.

  В аграрній сфері дрони можуть виконувати широкий спектр задач. Найбільш поширені технології обприскування полів та ортофотоплани. Великою популярністю користуються ортофотоплани, які дозволяють виконати тепловізійну та спектральну зйомку з повітря. За допомогою тепловізора можливо визначити температуру на полях і сільськогосподарських об’єктах.

  Одна з головних тенденцій розвитку БПЛА – відбувається масштабування дронів. Створюються і малі моделі, і, навпаки, БПЛА великого розміру. Це дозволяє виконувати дуже широкий спектр задач.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: