НОВИНИ

Артемсіль збільшило виробництво майже на 25%

07.11.2018 13:57
 • Державне підприємство «Артемсіль» (Донецька обл.) В січні-жовтні 2018 році випустило 1,66 млн тонн солі, що на 22,8% перевищує показник за аналогічний період 2017 року. Це пов’язано зі зростанням обсягів експорту в країни Європейського Союзу, передає Інтерфакс-Україна.

  За даними держпідприємства, за 10 місяців на 34,7% зріс обсяг виробництва солі, який відвантажується без упаковки (навалом). Цього виду продукції було випущено 1,3 млн тонн (78% загального обсягу видобутку).

  «Збільшення обсягів випуску “технічної” солі, в тому числі, пов’язано зі зростанням обсягів експорту в країни Європейського Союзу в порівнянні з аналогічним періодом минулого року», — йдеться в повідомленні.

  Крім того, «Артемсіль» збільшила випуск йодованої солі (на 4,8%) і солі, затареної в МКР (на 8,3%), тоді як випуск фасованої солі скоротився на 0,8%. Також знизилося виробництво солі, затареної в мішки, соляні блоки і брикети.

  «У 2018 році ДП «Артемсіль» було забезпечено вагонами ПАТ “Укрзалізниця” на 43% від заявленого підприємством необхідної кількості. Брак рухомого складу не дозволяє збільшити обсяги відвантаження солі і призводить до невиконання зобов’язань перед партнерами», — зазначає підприємство.

  У поточному році «Артемсіль» почала випуск нового виду продукції — оптично сортованої солі в покращеній упаковці. Перші партії вже поставляються на внутрішній ринок. Підприємство планує продовжувати модернізацію виробництва. Розглядається можливість подальшого впровадження нових технологічних ліній.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: