НОВИНИ

Новий зерновий елеватор принесе Миколаївщині 330 млн грн

07.11.2018 11:58
 • Сукупний економічний ефект для місцевих бюджетів Миколаївської області та м Миколаєва від реалізації пілотного концесійного проекту, будівництва приватним інвестором нового терміналу та поточної діяльності АМПУ в порту Ольвія в найближчі 7 років складе не менше 330 млн грн. Про це повідомляє прес-служба АМПУ.

  За словами глави філії АМПУ Андрія Єгорова, зараз в порту Ольвія працюють близько 820 жителів м Миколаїв.

  Андрій Єгоров зазначив, що в кінці поточного і на початку наступного року в порту повинні відбутися дві важливі події, які мають особливе значення для його розвитку на довгострокову перспективу.

  «Мова йде про введення в експлуатацію нового морського терміналу компанії« Евровнешторг », що передбачає створення 140-150 нових робочих місць і збільшення річного обсягу перевалки зернових вантажів до 4 млн т, а також проведення конкурсу з передачі в концесію майна державної стивідорної компанії« Ольвія » , – йдеться в повідомленні.

  Консорціум консультантів під головуванням міжнародної консалтингової компанії Castalia, які разом з консультантами Міністерства інфраструктури України розробляли ТЕО концесійного проекту, зазначає, що, за їхніми розрахунками, реалізація проекту дозволить збільшити відрахування в бюджет м.Миколаєва на 241 млн грн 2025 р

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: