НОВИНИ

Стало відомо, куди відправлять врятованих овець в порту Чорноморськ 

06.11.2018 15:23
 • В Одеській області планують побудувати екоферми для овець, які два тижні перебували в порту Чорноморська. Про це повідомив голова комісії з питань освіти, спорту, культури і туризму Одеської міськради Олег Етнарович, передає agro-yug.

  За його словами, ділянка під ферму знаходиться на 16-му км Київської траси. На території є ангар, місце для випасу овець, розвинена інфраструктура і парк. Відзначається, що екоферми будуватимуть за бюджетні кошти, а за гроші меценатів.

  В свою чергу, адвокат Жанна Потапова підкреслила, що успіх проекту буде залежати і від Держпродспоживслужби, яка наполягає на проведенні дорогих додаткових аналізів.

  «Хоча є міжнародні сертифікати, згідно з якими вівці здорові, і немає необхідності в проведенні додаткових досліджень, Держпродспоживслужба наполягає на додатковому зборі документів. Ми сподіваємося, що чиновники не будуть перешкоджати висновку овець з митного режиму», – зазначає експерт.

  Загалом, повідомляється, що із 300 овець вижили 236.

  Напередодні Держпродспоживслужба представила попередні результати лабораторних досліджень крові. Згідно з ними, таких  інфекційних захворювань як віспа та блутанг у овець не виявлено. У той же час, лабораторні дослідження показали наявність у чотирьох тварин захворювання інфекційним епідидимітом баранів (бруцельоз). Відзначається, що такі тварини підлягають забою.

  Нагадаємо, на Одещині вантаж із живими вівцями утилізують.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: