НОВИНИ

У Китаї створили перший трьохкомпонентний регулятор росту рослин

06.11.2018 12:28
 • Новий регулятор росту рослин відноситься до біопродуктів і призначений до використання на широкому спектрі культур. Активними інгредієнтами нового регулятора росту рослини є: гіббереллінова та індолилоцтова кислоти, а також гідроксилірований брасиностероїд, пише news.agropages.com.

  Представлена біологічна суміш являє собою порошок, який розводиться і може використовуватись на цитрусових, баштанних та овочевих культурах, на пшениці, кукурудзі та рисові.

  Зазначається, що препарат сприяє посиленню проростання і вкорінення рослини, підвищує її стійкість до стресів, збільшує врожайність та покращує якості сільгосппродукції.

  «Світовий ринок регуляторів росту займає лише 5% глобального ринку пестицидів (і менше 3% в Китаї), проте він активно розвивається, в середньому на 10% на рік. Враховуючи, що процес реєстрації біопрепаратів за своїми умовами простіший від реєстрації синтетичної агрохімії, можна припустити, що регулятори росту будуть набирати популярність як у виробників, так і у фермерів», — йдеться в повідомленні.

  Розробником нового регулятора росту рослин є компанія Mindleader, яка позиціонує себе як інноваційне підприємство з потужним науковим підрозділом, у майбутньому прагне стати провідним постачальником послуг по вирощуванню «здорових культур».

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:
  Поширити: